• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Powiatowe zawody w 3 boju lekkoatletycznym

W dniu 9 czerwca 2016 roku na obiekcie Zespołu Szkół w Iwoniczu odbyły się powiatowe zawody w 3 boju lekkoatletycznym. W zawodach rywalizowało 10 drużyn dziewcząt i chłopców z powiatu krośnieńskiego w trzech konkurencjach: bieg na 60 metrów, rzut piłeczką palantową, skok w dal . Dziewczyny z naszej szkoły zwyciężyły w całych zawodach i uzyskały awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się 14 czerwca w Rzeszowie.
Skład naszej drużyny: Aleskandra Graboń, Milena Szałajko, Amelia Wiernasz, Weronika Hanus, Emilia Węglowska.

Końcowa klasyfikacja zawodów:

 1. SP Posada Górna
 2. SP Krościenko Wyżne
 3. SP Jedlicze
 4. SP Odrzykoń
 5. SP Potok