• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Przydział sal i wychowawstwa dla poszczególnych klas w roku szkolnym 2019/2020

Klasa Numer sali Wychowawstwo
0
22
Jolanta Byczyńska
1a 17 Urszula Koźma
1b 7 Monika Rygiel
2a 18 Maria Niemczyk
2b 8 Magdalena Kasperkowicz
3a 19 Alicja Zajdel
3b 9 Klaudyna Trygar-Kubusiak
4a 20 Urszula Chmiel
5a 5 Iwona Kucia
5b 25 Edyta Krukar
6a 15 Maria Szczepaniak
6b 14 Artur Piotrowski
7a 1 Agnieszka Kwolek-Śliwka
7b 6 Józef Krzysztyński
8a 23 Waldemar Kilar
8b 12 Alicja Szymanowska