• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Ogłoszenie Rady Rodziców

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Posadzie Górnej zwraca się z prośbą do trójek klasowych o 100% frekwencję na zebraniach rady. Szanowni Państwo, od Was zależy dobro i rozwijanie się naszej młodzieży. Zachęcamy do odwiedzania strony szkoły, jak i zakładki Rady Rodziców. Tam będą na bieżąco zamieszczane informacje.

Ogłoszenie Rady Rodziców

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Posadzie Górnej informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 60 zł. Wymienioną składkę płaci tylko jedno dziecko (najstarsze) do wychowawcy klasy. Jeżeli wolą rodzica jest wpłata na pozostałe dzieci całej kwoty lub jej część, będzie to miłym gestem. Prosimy o wpłatę do 30.10.2019 roku.

                                                                                                                                        Rada Rodziców

Pomóż spełnić marzenie Bartka!

„Otwórzmy Bartkowi drzwi do zewnętrznego świata”

Samorząd Uczniowski informuje, że na terenie naszej szkoły prowadzi akcję charytatywną „Szkoło Pomóż i Ty” 2019/2020 we współpracy z Fundacją na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych Pomóż i Ty. Akcja ma na celu pomoc 17-letniemu Bartkowi Chrzan, który mimo swojej niepełnosprawności uwielbia podróżować i marzy o skuterze inwalidzkim Companier.
Jeśli chcesz dołączyć do akcji – kup cegiełkę i pomóż spełnić marzenie Bartka!

Ogłoszenie

Informujemy, że spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców odbędzie się dnia 16 września 2019 roku (poniedziałek) o godzinie 16.00 w sali nr 14 (obok sekretariatu).

Ogłoszenie

Dyrekcja ZSP w Posadzie Górnej zaprasza rodziców na spotkanie wywiadowcze, które odbędzie się dnia 10 września 2019 roku (wtorek) o godz. 16.30. Rozpocznie się ono spotkaniem ogólnym na głównym holu szkoły. W trakcie zebrania Pani Paulina Błaszczak wygłosi prelekcję na temat „Style wychowania i postawy rodzicielskie”.

Wykaz sal, w których odbędą się spotkania z rodzicami:

Czytaj więcej...

Plan lekcji na rok 2019/2020

Publikujemy plan lekcji na rok szkolny 2019/2020. Równocześnie informujemy, że może on jeszcze ulec zmianom.

Z planem lekcji można zapoznać się TUTAJ.