Drogie Uczennice! Drodzy Uczniowie!
Życzymy Wam przede wszystkim samych słonecznych dni, pełnych radości, odpoczynku i beztroski. Bawcie się i korzystajcie z wakacyjnego czasu, pamiętając jednocześnie o swoim bezpieczeństwie oraz trosce o innych.
Niech nadchodzące tygodnie będą okazją do przeżywania niezwykłych chwil, fascynujących przygód i nawiązywania nowych znajomości, które pozostaną w pamięci na długo.
Wróćcie we wrześniu pełni energii, uśmiechnięci tak jak dziś i szczęśliwi, bogatsi o nowe doświadczenia i wspaniałe wspomnienia.
Będziemy na Was czekać, aby wspólnie rozpocząć kolejny rok pracy i nauki. Szczęśliwych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne SP w Posadzie Górnej
