• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Samorząd Uczniowski

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024:

 

Wiktor Hanus

Przewodniczący SU

Jakub Wolski

Zastępca Przewodniczącego SU

Anna Pelczar

Rzecznik SU

Anna Rij, Julia Urbanik,
Julia Penar, Kalina Tomkiewicz

Sekcja artystyczna SU

Julia Mazurek, Sandra Franków, Zuzanna Szwarc, Anna Pelczar,
Maja Niemczyk, Wiktor Hanus

Sekcja organizacyjna SU

Wiktor Mazurek, Jakub Wolski, Tymoteusz Niemczyk, Karol Pitrus

Sekcja sportowa SU

Wiktoria Dereniowska,
Julia Szepieniec, Julia Deptuch, Antonina Kilar

Sekcja wolontariatu SU

 

Opiekę sprawuje Pani Bernadeta Michnowicz.