• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Oliwia Szybka w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

W dniu 6 listopada 2015 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się VIII Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Komisja konkursowa wysłuchała 42 prezentacji. Na scenie zaprezentowali się soliści, duety i zespoły z całego powiatu krośnieńskiego. W kategorii  klas 1- 3 naszą szkołę reprezentowała Oliwia Szybka – uczennica klasy 3a. Jury w składzie: przewodniczący - Wojciech Krężałek, Grażyna Ostrowska, Małgorzata Such i Jacek Litwin doceniło talent wokalny Oliwii przyznając jej wyróżnienie. Nasza uczennica w  nagrodę otrzymała dyplom i pamiątkę rzeczową. Gratulujemy Oliwii sukcesu i życzymy powodzenia na wielkiej scenie. (fot. ze strony OK w Dukli)