• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Ogłoszenie!

„Pomóż Ziemi! Zatrzymaj lawinę śmieci!”

Samorząd Uczniowski organizuje Szkolny Konkurs Plastyczno – Techniczny „Zrób to sam”. Zadanie polega na wykonaniu przedmiotu użytkowego z wybranych odpadów po opakowaniach (np. butelek, słoików, puszek, plastikowych toreb). Może to będzie skarbonka na drobne monety z butelki po płynie do prania, osłonki na doniczki lub karmnik z butelek PET? Konkurs ma charakter indywidualny i rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych: dla uczniów z klas 1-3, 4-6 szkoły podstawowej i I-III gimnazjum. Autorzy najlepszych i najciekawszych pomysłów otrzymają nagrody! Opisane prace (imię i nazwisko autora oraz klasa) należy złożyć opiekunom SU: Pani Iwonie Kuci i Panu Waldemarowi Kilarowi do dnia 8 kwietnia br. Zawalcz o tytuł NIEUSTRASZONEGO POGROMCY ŚMIECI! Moc inspiracji znajdziesz na stronie www.odpakowani.pl